green-building

Plastik Sektörünün Buluşma Adresi

Bilginin zor bulunduğu ve erişildiği çağımızda , plastik sektörüne öncelikle teknik bilgi paylaşımı için kütüphane niteliğinde kurulmuş Plastikciyiz.biz , en güncel sektörel haberleri de günlük olarak paylaşan bir web portalıdır.

green-building

Plastik Enjeksiyon Bilgi Portalı

EnjeksiyonMakine.com, 50 yılı aşkın sektörel tecrübe ve plastik konusundaki bilgi birikimi ile sektörün doğru makine yatırımları yapması amacıyla kurulan portaldır.

green-building

Dozajlama ile İlgili Bilmek İstedikleriniz...

Günümüzde plastik hammadde ile üretilen birçok ürün metal, ahşap ve benzeri hammaddeler ile üretilen ürünlerin yerini almaktadır. Bunun sebebi plastik hammadde teknolojilerinin gelişmesidir. DOZAJLAMA.COM sitesinin asıl amacı her plastik prosesi için gerekli uygun dozajlama sistemlerinin seçilmesi konusunda bir bilgi kaynağı oluşturmaktır.

green-building

Metal Problemine Karşı Bilgi Portalı...

Metalayirma.com, plastik sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilmiş ve metal problemini çözümüne dair en uygun cihaz seçimi, uygulama bazlı çözümler, metal dedektörü çalışma prensipleri, uygulamalar ve daha birçok konu için Hastek Plastik Sistemleri tarafından faaliyete alınmıştır.

green-building

SahibindenModa.com

SahibindenModa.com kullanmadığınız kıyafet, çanta, ayakkabı, aksesuarlarınızı kolayca paraya çevireceğiniz web sitesi. Ücretsiz üyelikle binlerce müşteriye ulaşma imkanı çok yakında SahibindenModa.com'da. Takipte kalın, kolay müşteri bulmak için fırsatları kaçırmayın..

green-building

Kolay bulmak, Kolay Bulunmak için..

Gerçek ihtiyacımız olan Kişi, Kurum ve Hizmetin zor bulunduğu çağımızda, zaman kaybetmeden ihtiyacımıza ulaşabilmek için kurgulanmış bu projemiz , Kişi ve Kurumların ön planda bulunmak istediği hizmet ve özelliklerini kolayca sunabilmesi için yapılmıştır..

green-building

Gidemediğin Etkinliği Paraya Çevir !

Daha önce satın aldığın; ancak çeşitli sebeplerle gidemediğin spor, konser, tiyatro ve daha fazlası için biletlerini hızlı ve güvenli bir şekilde alıp ve satabileceğin web sitesi. Çok Yakında...

green-building

Toprağa Girmeyecek Anılar Vardır...

Her ölüm ani ve yakınları için erkendir. Toprağın altına girmeyecek kadar değerli ve ölümsüz anılarımızı yad etmek ve her daim hatırlamak ve hatırlatmak için...