laminate floor covering

Dijital Pazarlama Projeleri Üretimi

İşletmenizin mevcut müşterilerle veya potansiyel müşterilerle bağlantı kurabilmesi için, akıllı bir cihaz kullanarak arama motorları, sosyal medya, e-posta ve web siteleri gibi dijital kanallardan yararlanarak ürün ve hizmetlerini satma çabaları genel olarak dijital pazarlama alanına girmektedir.

Dijital pazarlama, artık markalar için bir tercih değil zorunluluk konumuna gelmiş durumda. Gerek bireysel gerekse kurumsal ihtiyaçlar için farklı dijital pazarlama teknikleri kullanmak oldukça önemli bir durum olmaya başladı. Bununla birlikte, birçok farklı dijital pazarlama tekniği de hayatımıza dahil oldu. 

HASBOY olarak, yarım asrı aşan ticari birikim ve tecrübemizi dijital deneyimlerimizle birleştiriyor, empati kurma özelliğimizi de katarak sektörünüzde verimliliğini arttırmanın yanı sıra, kâlılığınıza katkıda bulunyor ve rekabet gücünüzü arttırıyoruz. 

İnovasyon geleceği planlamak ve katkı sağlamak geliştirmek ve yaratıcı fikirler ile ilgili kurum ve ilgili mecralarda sürdürülebilir kârlı büyümeye ulaşım çalışmalarıdır.

Dijital pazarlama süreci kapsamında, markanın kurumsal kimliği ve üretilen ürün ve hizmetlerin doğru kanallar kullanılarak, sosyal medya içinde yer alan milyarlarca kişiden hangi kitleye hangi dijital pazarlama stratejisi ile yaklaşılacağı konusu önemlidir.

Sıcak birebir iletişim,  diyalog ve temas artık internet ve buna bağlı dijital erişim araçları ile ( bilgisayarlar, mobil tablet ve cep telefonları, Smart TV ‘ler)  çok hızlı bir şekilde gerçekleşebilmektedir.

Bu çağdaş olgudan uzak kalmak markanıza yaptığınız yatırımları, üretim ve hizmet için sarfedilen enerjiyi boşa çıkaracaktır. Ki, modern çağın dijital mecrasında, dijital İletişimin ölçülebilir olması nedeni ile iletişim faaliyetlerine yoğunlaşmak kaçınılmazdır.

Dijital pazarlama, özellikle sosyal medya ile bu interaktif yapı, firmalara herkes yerine hedeflere seslenmeyi ve ulaşmayı mümkün kılmakta, reklam bütçelerininde geleneksel TV Radyo ve gazete gibi reklamcılıktan çok daha küçük harcamalar ile çok daha etkili firsatlar yaratmaktadır. Dünyadaki herkese erişilebileceği gibi herkes de size erişebilmektedir.