green-building

Plastik Sektörünün Buluşma Adresi

Bilginin zor bulunduğu ve erişildiği çağımızda , plastik sektörüne öncelikle teknik bilgi paylaşımı için kütüphane niteliğinde kurulmuş Plastikciyiz.biz , en güncel sektörel haberleri de günlük olarak paylaşan bir web portalıdır.
Plastikciyiz.biz'e ulaşmak için tıklayın.

Detay
green-building

Dijital Pazarlama Projeleri Danışmanlığı

Mobil cihazların daha yaygın hale gelmesi, internet bant genişliğinin artması ve neredeyse her kişinin tüm ihtiyaçlarını dijital mecra üzerinden gidermesi ile birlikte pazarlama dünyasında da köklü değişikliklere gidiliyor. 

Detay
green-building

Plastik Enjeksiyon Bilgi Portalı

Plastik Enjeksiyon Makineleri ile ilgili alanında uzman mühendislerin kaleme alarak oluşturduğu dev bilgi kütüphanesi sektörün büyümesine ve gelişmesine katkı sunuyor.

Detay
green-building

Plastik Sektörü Üretim Danışmanlığı

Danışmanlık denince Türkiye tüm dünya ülkeleri arasında en alt sıralarda yer alır. Çünkü danışan bedava danışmak ister , danışılan ise çok bilgili değil ve konu ile ilgili araştırma yapmayı bilmez..

Detay
green-building

Metal Problemine Karşı Aradığınız Her Şey...

Her türlü prosese uygun metal ayırma ve ayrıştırma çözümleri, sürekli güncellenen bilgi bankası, son teknoloji ürünlerle sektörel çözümler, uygulamalar, metal ayırıcı çalışma prensipleri, Endüstri 4.0 veri tabanlı haberleşme ve çok daha fazlası…

Detay
green-building

Kolay bulmak , Kolay Bulunmak için..

Gerçek ihtiyacımız olan Kişi, Kurum ve Hizmetin zor bulunduğu çağımızda, zaman kaybetmeden ihtiyacımıza ulaşabilmek için kurgulanmış bu projemiz , Kişi ve Kurumların ön planda bulunmak istediği hizmet ve özelliklerini kolayca sunabilmesi için yapılmıştır.

Detay