Hakkımızda

1962 senesinden bu yana Plastik sektöründe faaliyet gösteren ailemiz, yeni çağın gerekliliklerini Hasboy çatısı altında toplamıştır. Hasboy , grup şirketlerinden ve tüm çalışan teknik elemanlarından aldığı destek ile doğru bilgiyi zamanında paylaşmak ve doğru üretimi en verimli şekilde yapmak fikirleri üzerine oluşturulmuş bir firmadır.

 

Vizyonumuz

Bilgi birikimi ve tecrübemize empati kurma özelliğimizi de katarak plastik üretim sektörünün verimliliğini arttırmanın yanı sıra, yazılım ve dijital medya sektörünü plastik sektörü ile buluşturup sektöre yeni bir bakış açısı getirmesini sağlamak. 

 

Misyonumuz

Profesyonel ve yenilikçi bir anlayış ile yüksek kalitede danışmanlık ve üretim hizmetleri sunarak, sektör mensuplarını bilgiden eksik bırakmamak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak.

 

Biz Kimiz ?

Plastik sektörü için Plastik üretimi teknolojileri & dijital medya iletişim konularında sürekli araştırma yapan Hasboy, kendisine danışan müşterilerine bu konularda doğru yatırım yaptırarak vakit ve para kaybetmelerini engellemekte , rakiplerinden hep bir adım önde olmalarını sağlamaktadır. Hasboy olarak amacımız, müşterilerimiz ile güven ve gelişime dayalı uzun vadeli iş ortaklıkları kurmaktır.

HİZMETLERİMİZ