Hakkımızda

1962 senesinden bu yana Plastik sektöründe faaliyet gösteren ailemiz, yeni çağın gerekliliklerini Hasboy çatısı altında toplamıştır. Hasboy , grup şirketlerinden ve tüm çalışan teknik elemanlarından aldığı destek ile doğru bilgiyi zamanında paylaşmak ve doğru üretimi en verimli şekilde yapmak fikirleri üzerine oluşturulmuş bir firmadır.

Vizyonumuz

Bilgi birikimi ve tecrübemize empati kurma özelliğimizi de katarak plastik üretim sektörünün verimliliğini arttırmanın yanı sıra, yazılım ve dijital medya sektörünü plastik sektörü ile buluşturup sektöre yeni bir bakış açısı getirmesini sağlamak. 

Misyonumuz

Profesyonel ve yenilikçi bir anlayış ile yüksek kalitede danışmanlık ve üretim hizmetleri sunarak, sektör mensuplarını bilgiden eksik bırakmamak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak.

Biz Kimiz ?

Plastik sektörü için dijital medya konusu da dahil Plastik üretimi için de gelişen teknolojiye sürekli yatırım yapan Hasboy, bu doğrultuda plastik eşya & ambalaj üretimi konusunda her yıl makina parkurunu genişletmeyi ve yenilemeyi kendine ilke edinmiştir. Yapmış olduğu yatırımlar müşterilerine yüksek kalite ve düşük maliyet ile hizmet verebilmesine olanak sağlamaktadır. En önemlisi en zor plastik üretimlerini bilgi ve birikimi ile en verimli şekilde yapıp diğer rakiplerinden her zaman önde olmaktır. Sahip olduğu geniş depo alanı müşterilerine yüksek stoklu çalışabilme imkanı sunmaktadır. Bu durum özellikle montaj ve bant hatları ile çalışan müşterileri için yüksek tedarik güvenliği sağlamaktadır. Hasboy olarak amacımız, müşterilerimiz ile güven ve gelişime dayalı uzun vadeli iş ortaklıkları kurmaktır.

HİZMETLERİMİZ

Plastik Sektörünün Buluşma Adresi

Bilginin zor bulunduğu ve erişildiği çağımızda , plastik sektörüne öncelikle teknik bilgi paylaşımı için kütüphane niteliğinde kurulmuş Plastikciyiz.biz , en güncel sektörel haberleri de günlük olarak paylaşan bir web portalıdır.
Plastikciyiz.biz'e ulaşmak için tıklayın.

Plastik Sektörü Üretim Danışmanlığı

Danışmanlık denince Türkiye tüm dünya ülkeleri arasında en alt sıralarda yer alır. Çünkü danışan bedava danışmak ister , danışılan ise çok bilgili değil ve konu ile ilgili araştırma yapmayı bilmez..

Kolay bulmak , Kolay Bulunmak için..

Gerçek ihtiyacımız olan Kişi, Kurum ve Hizmetin zor bulunduğu çağımızda, zaman kaybetmeden ihtiyacımıza ulaşabilmek için kurgulanmış bu projemiz , Kişi ve Kurumların ön planda bulunmak istediği hizmet ve özelliklerini kolayca sunabilmesi için yapılmıştır.